Ostatni czas przyniósł nam maksymalnie rozproszenie, wyrzucenia z torów, którymi pędzi nasze życie, robienie rzeczy, których nie robiliśmy do tej pory w godzinach pracy, marnowanie czasu. Dziś zachęcam Cię do skupienia energii, wyjścia z rozproszenia.

Praca z energią jest nieprawdopodobnie ciekawa. Jak zapewne wiesz, tam gdzie nie ma energii – nie ma życia. Tam, gdzie energia jest zaburzona, jest choroba, spięcia, stres, burzenie, sprawy wymykają się spod kontroli, tracimy zdrowie…Tam, gdzie nie ma energii jesteśmy rozleniwieni, nie ruszamy, się, nie robimy, nie mamy energii, by ruszyć z miejsca.

Tylko skupienie, scentrowanie jej przynosi efekty, których potrzebujemy.

Dobra energia zawsze daje dobrą energię. Brak energii zawsze będzie działał przeciwko Tobie. Więc skup się, bo inaczej przepadniesz z Twoimi celami, marzeniami, życiem.

Energia jest siłą, ruchem, krążeniem, przepływem – z natury rzeczy, bo wszystko jest w ruchu, kiedy przestaje się ruszać  – umiera.

Nie możesz jej zniszczyć, wyrzucić, nie wierzyć, że nie istnieje, ale możesz z nią pracować – ukierunkować na cele, skupić, złapać w swoje  cele, pragnienia, realizacje.

Tylko kiedy się skupisz, skupisz energię, która pozwoli Ci realizować cele.  To,że masz mnóstwo pomysłów na siebie, swój dom, pracę, w ogóle nie ma znaczenia jeśli energia jest w rozproszeniu.

Praca nad dobrym feng shui  w domu, mieszkaniu, czy firmie to właśnie skupianie i rozpraszanie energii. Tam gdzie to potrzebne – skupiamy, tam gdzie potrzebujemy większego przepływu rozpraszamy. To praca nad ruchem w poszczególnych obszarach, by pracowały na nasz związek, karierę, pracę. To uruchomienie  konkretnych miejsc, odblokowanie poszczególnych obszarów związanych  bezpośrednio z datami urodzenia domowników, lub najkorzystniejszymi miejscami samego domu, lub firmy.

A jeśli w domu czy w firmie dzieje się źle, myślisz, że energia krąży? Krąży harmonijnie? Za słabo? Za szybko? Praca właśnie polega na dopasowaniu jej do tego, czego potrzebujemy.

Rozproszona energia  zasila nasz dom i przepływa dalej. Ta skupiona pracuje dla nas, kiedy wiemy, gdzie powinna być skupiona i jak to zrobić. Człowiek ma codziennie tysiące myśli i  tylko z niewielu coś wynika. Może mieć mnóstwo zajęć, ale jeśli zapytasz, co robił – nie pamięta i to jest rozproszenie

Mam dla Ciebie 5 pytań:

1.Czy Twój dom skupia Twoją energię, wymienia ją na Twoje cele? Czy czegoś chcesz potrzebujesz od dłuższego czasu i nie robisz?

2.Czy Twój dom  wspiera Twoje powodzenie,  dobry PR, świetny wizerunek na zewnątrz?

3.Czy Twój dom daje Ci skupienie na pracy, zabawie z dzieckiem, gotowaniu? Czy wszystko gdzieś przepływa przez palce?

4.Czy czujesz harmonię, spokój, masz swoje hygge?

5.Czy Twój dom skupia całą Twoją rodzinę?

Zawodowo zajmuję się skupianiem energii na mieszkaniach, domach, firmach i wprowadzaniem do nich harmonii, czyli feng shui.

Może właśnie potrzebujesz pomocy, by szybko ruszyć do przodu, gdy To wszystko się skończy. To może teraz  już, w  tym „wolniejszym czasie” warto popracować nad domem, mieszkaniem, czy firmą.

Jeśli masz taką potrzebę, by ruszyć energię w Twoim domu, mieszkaniu, czy firmie – koniecznie się ze mną skontaktuj. Potem, za chwilę, gdy przejdzie ten kryzys  ruszysz do  przodu i nie będzie czasu na myślenie, czemu coś nie gra…Zrób to od razu. To jest ten czas…

Potrzebujesz wsparcia?

Jeśli potrzebujesz wsparcia, by przeorganizować swój dom i ruszyć z impetem, kiedy przyjdzie czas – koniecznie się ze mną skontaktuj:
KONSULTACJE DOMÓW/MIESZKAŃ/FIRM:
KONTAKT: feng-shui@home.pl
TEL. 78 44 47 239
BLOG: www.studiofengshui.pl
FACEBOOK: https://www.facebook.com/domnadobre/
YOUTUBE https://tiny.pl/tb6gc