Ruszanie energii w domu ma zawsze dobroczynne skutki.  Jako konsultant feng shui zawsze sprawdzam, czy mamy dobry przepływ energii, czy coś nie jest aby blokowane, lub nie ucieka. Przecież to, ile energii mamy świadczy tym, jakie życie możemy prowadzić. Podobnie jest z domem. Ile energii ma Twój dom, tyle może Ci jej dać! Zatem kiedy dobrze ruszyć energię w 2016 roku?

O ruszaniu i pobudzaniu energii pisałam tutaj.

Szkoły feng shui  oprócz aspektu stricte przestrzennego, wskazują także na czas jako element niezwykle istotny. Stoją na stanowisku, że miejsca w domu w danym roku są  bardziej i mniej korzystne.

Dziś skupiam się na miesiącu, który wydaje się bardzo korzystny – maj 2016. W tym miesiącu  w Centrum (domu) spotykają się dwa ważne wpływy roczne 8 i 2, oba wpływy o potencjale lepszym i gorszym, sumują się  i razem dają 10-tkę. To bardzo ważna informacja dla osób o kua 2 i osób o kua 8 i odpowiedź, kiedy ruszyć energię. Dodatkowo to także ważna informacja, dla tych wszystkich który muszą ruszyć strefę centrum – remontują się przeprowadzają lub robią generalne porządki wprowadzając ruch w tym obszarze. Warto remont zrobić właśnie w tym miesiącu. Inne ze względu na to, że w Centrum rezyduje gwiazda 2 mogą nam utrudnić życie, stać się także przyczyną chorób lub niedomagań.

Jeśli potrzebujecie  koniecznie ruszajcie energię do 4 czerwca br. Ja na pewno zamierzam szurać, zmieniać, trzaskać, przebywać akurat w tym obszarze. Możemy wbijać gwoździe, piłować, trzaskać szufladami, porządkować rzeczy. Tutaj będzie to korzystne. Więc korzystajmy i obserwujmy co przyniesie nam ruszenie energii akurat w tym miejscu. Ja liczę na bardzo  dużo:)