Popraw feng shui

Kobiety boją się swojego domu, bo przeczytały, że nie jest feng shui. I tak na przykład piszą do mnie kobiety, że ich domom i mieszkaniom brakuje jakiegoś obszaru. Albo inny problem: wydaje im się, że obszar finansów lub związków jest w łazience, czy garderobie. Pani Gabrielo boję się, że coś będzie nie tak, dom nie będzie mnie wspierał. Jeśli masz taki problem z tyłu głowy mam dla Ciebie kilka wersji rozwiązań.

Nie martw się o feng shui

Pierwsza wersja najprostsza nie martw się, jeśli nic złego się nie dzieje. Wydaje Ci się, że masz problem , bo coś przeczytałaś – nie daj Boże w Internecie, który często jest źródłem fatalnej wiedzy, powtórzonej, niesprawdzonej, a przede wszystkim nie praktykowanej na co dzień. Tu piszę o wszystkich pseudo konsultantach z certyfikatem „dwudniowego” szkolenia. Jednym słowem odpuść, takie pseudo konsultacje. BZDURY!

Martw się – jeśli coś się dzieje

To druga moja rada. Warto zastanowić się, co takiego się dzieje, jakie jest źródło problemu, ile trwa ten problem i czy istotnie problem rozpoczął się akurat w tym miejscu i czasie kiedy tu mieszkasz. Jeśli tak masz – działaj! Na pewno warto zrobić coś inaczej, na odwrót,, w innej formie, lub stylistyce – jeśli mówimy o aranżacji wnętrz. Po prostu zmieniaj i patrz jak to na Ciebie działa. Oczywiście rekomenduję, byś poszperała na moim blogu, lub na moim kanale Youtube MINI FENG SHUI. Może coś Cię zainspiruje, lub doda energii do zmian.

PYTANIA DO CIEBIE:

Co nie działa, co chciałabym poprawić?
Co warto zrobić w życiu i w domu, by tego było mniej, by ten problem wyeliminować?
Jakie kroki mogę zrobić w tym celu?
Działaj!

A możesz wcale się nie martwić o feng shui

To kolejna moja rada. Dobrze, byś wiedziała wszystko o miejscu, w którym mieszkasz i samym domu, lub mieszkaniu, a będziesz wiedziała, jak ono będzie dla Ciebie pracować. Czyli, co warto mieć na uwadze w domu, a które rejony w domu koniecznie wykorzystać i jak się urządzić, by to miejsce nas wspierało. Nie martwisz się, bo wiesz!

I tu mam dwie rady:

Pierwsza rada feng shui

Nie interesuje Cię feng shui i żyjesz sobie normalnie w swoim domu, nowym mieszkaniu, czy budujesz bez  wsparcia feng shui. I to jest OK.

Druga rada feng shui

Feng shui jest wsparciem do tego, by żyć lepiej, pełniej, bardziej harmonijnie. Interesuje Cię to jak zbudować dom, by nie był przypadkowym budynkiem a miejscem uszytym na miarę, by czerpać z tego miejsca energię. Masz kompendium wiedzy na temat tego, jak to co Cię otacza może wpływać na Ciebie i co wzmocnić a czym się nie martwić. Jednym słowem audyt domu i polityka jakości, polegająca na poprawieniu tego, co Ci nie służy. Proste!

Moje propozycje dla polepszenia feng shui domu

Tu proponuję Ci:

Wersje darmową wiedzy – artykuły znajdziesz na tym BLOGU, a także na moim drugim blogu Dom na Dobre.

Moje darmowe filmy znajdziesz na kanale MINI FENG SHUI.

Wersję  DIY – czyli działasz sama, ale z moją pomocą i doświadczeniem. Tu masz moje e-booki napisane na podstawie moich codziennych spotkań z problemami klientek Znajdziesz je TUTAJ. Naprawdę warto tu zerknąć!

Wersję Premium:
Rekomenduję Ci profesjonalną pracę nad Twoim domem w budowie, mieszkaniem, które kupujesz, lub miejscem, w którym już mieszkasz. Generalnie takie dogłębne poznanie swojego miejsca i pracę nad nim. Zajmuje mi to około tygodnia po zgromadzeniu wszystkich potrzebnych mi materiałów. Twój dom i ja… przez tydzień:):):) Czy może być coś lepszego:)
Wiesz…. tak podobnie jak z narzeczonym… przed ślubem:) Musisz być pewna, że to, co bierzesz na długie lata będzie Ci służyło:) Informacje znajdziesz TUTAJ.

Jednym słowem DZIAŁAJ!!!!
Bo to przestrzeń, w której jesteś będzie Ci dodawała Ci energii, lub ją zabierała. A PO CO….