Jedną z naczelnych zasad orientowania  się w terenie, jest ustalenie, gdzie obecnie się jest i gdzie się chce dojść. Warto zrobić pewnego rodzaju review, by wiedzieć, co działa, a nad czym jeszcze warto popracować. Dlatego też zachęcam Cię, byś przejrzała swoje aktywności życiowe i je oceniła – tak dla siebie. Jeśli jesteś z czegoś niezadowolona, może warto to poprawić w nowym roku.

Możesz zrobić to tutaj…

A jeśli będziesz już miała informacje, powiem Ci wkrótce, co dalej….

Ja obecnie obmyślam plan na 2019 rok, by wydobyć z mojego domu absolutne maksimum.

Po co mi planowanie domu? By  dom mnie wspierał w realizacji moich celów, a praca dawała zasłużone pieniądze.

Na obecną chwilę jestem na etapie planowania, rysowania, sprawdzania i analizowania, co mi da  przestawienie tego i owego i jak powinny wyglądać zmiany wg. najlepszego feng shui w 2019 roku. Bo przestawienie tego i owego to uwolnienie energii w miejscach , gdzie dotychczas nie płynęła i być może coś z automatu przestało działać.

W planach mam też nagranie video, byśmy razem na moim Facebooku zobaczyli, co nie zadziałało  dla Ciebie w 2018 roku i poprawili, to w 2019, bo w 2019 zmieniają się najkorzystniejsze miejsca w domu, o czym będę tu informowała.

Oczywiście powiem jak wykorzystać te miejsca, by przyniosły  dobre zmiany w różnych aspektach życia. Przygotowuję video, w którym opowiem jak wyglądała mapa energii w 2018 roku i co jeszcze można poprawić, a czego absolutnie nie ruszać przed nowym rokiem chińskim, który już tuż-tuż.

Ja jestem podekscytowana na maksa :):):) i szczęśliwa, że 2018 już za nami:) A Ty?

Ruszam po nowe. Chodź ze mną:) Konsultację feng shui możesz zamówić już teraz TUTAJ.