feng shui2020

Nie każda przestrzeń będzie Ci służyła. Są takie, które wspierają świetny związek, karierę, pracę, pieniądze. Są też takie, gdzie  czujesz, że zawsze masz pod górkę. Masz problem w związku, nie najlepszą pracę, pieniądze, coś dzieje się ze zdrowiem? Po co Ci teraz dodatkowo te problemy w kryzysie. Rozwiąż je od razu i działaj!

To nie jest  blog o wnętrzach w potocznym rozumieniu. To jest blog o zmianach, jakie otoczenie i wnętrza mogą przynieść ich użytkownikom. Bo otoczenie i nasze wnętrza to najlepszy przyjaciel, lub największy wróg – dają energię do codziennego życia, lub ją zabierają. A to energia dnia codziennego buduje nasze cele, marzenia i działania w tym kierunku.

Zobacz, ile jest pięknych domów, czy mieszkań, a ludzie nie są szczęśliwi, rozwodzą się, chorują, nie zarabiają. Z jakiś powodów przestrzeń ich nie wspiera , a im szkodzi. Na pewno znasz takie osoby.

Moje klientki zawsze mówią “Gdybyśmy sobie potrafiły pomóc – zrobiłybyśmy to od razu”. Wiedziały, że w tym domu jest coś nie tak, czuły przyblokowanie, opór, ale nie miały narzędzi, by zmienić tą sytuację, mimo, że bardzo się starały. Dlatego zaczęły szukać innych rozwiązań!

Czy też tak masz, że jeśli stoisz już pod ścianą, lub masz jakiś świetny pomysł, ale nie wiesz, czy ruszyć – szukasz kogoś, kto wie lepiej, inaczej, ma większe doświadczenie? Ja tak mam i zawsze idę do przodu. Nie marnuję czasu, nie szukam tygodniami “w internetach”, nie działam tylko na własną rękę. Sama spędziłam na studiowaniu feng shui ponad 25 lat i jestem otwarta na innych specjalistów, którzy spędzili też swój czas na zgłębianiu innych dziedzin życia, które mi są potrzebne tu i teraz. Więc po co mam na nowo przedzierać się przez już przetarte szklaki. To moja filozofia życia.

Jako ekspert feng shui pracuję  przede wszystkim na pięknych wnętrzach, które nie przyniosły ludziom szczęścia, pracuję nad budową domu lub poszukiwaniem mieszkania – generalnie nad idealnym miejscem do mieszkania

U moich klientek pojawiły się problemy, których nie potrafiły rozwiązać na racjonalnym poziomie, trzeba było sięgnąć po coś innego, z innej półki. Tak więc, pojawiłam się ja i nasze wspólne działanie, które doprowadziło do zmian.

Jeśli jesteś na tym blogu to zapewne wiesz, że sama zmiana aranżacji wnętrz to za mało, by zadziały się zmiany w życiu. Trzeba wiedzieć, gdzie ruszyć, co ruszyć i kiedy. Nie bez kozery mówi się o feng shui, jako o akupunkturze wnętrz:)

Feng shui to narzędzie zmiany wykorzystujące przestrzeń. Zmieniając przestrzeń i jej energetykę, zmieniasz to, jak żyjesz, jak pracujesz, jakich ludzi przyciągasz, co myślisz o swoim domu, zmieniasz relacje ze swoim domem, a one przekładają się na lepsze życie. Oczywiście rzecz może dotyczyć także mieszkania, czy miejsca pracy. A czy jest coś co jest bliżej Ciebie niż Twój dom?

Rozważając zmiany feng shui technicznie – oznacza to sprawdzenie najważniejszych miejsc przestrzeni związanych z Twoją datą urodzenia, miejsc Twojej atrakcyjności, miejsc wspierających finanse, relacje, zdrowie, związek. Wiesz gdzie je masz? Dbasz o nie? Wykorzystujesz je na co dzień? Wprowadzasz tam ruch, życie, energię? Brzmi magicznie? Być może, ale wierz mi – biorąc te miejsca pod uwagę, dopasowujesz dom, czy firmę do siebie i wykorzystujesz ich najlepszy potencjał. Nie robisz tylko zwykłego remontu, czy liftingu – robisz coś znacznie większego i bardziej wartościowego – projekt “Mój dom wspiera moją energię”.

Słowa mojej klientki zapadły mi kiedyś bardzo w pamieć “Jeśli w Twoim domu dzieje się źle, to nic innego nie ma sensu; To, że jesteś piękną kobietą, to, że masz super stanowisko, to, że ludzie poza domem Cię doceniają. Zawsze jesteś nieszczęśliwa.

Wszystko, czym się otaczamy na nas działa. Feng shui – to dobry, lub negatywny wpływ otoczenia, w którym żyjemy, lub pracujemy. To mądrość przestrzeni i człowieka. To znajomość zasad, które mówią nam gdzie korzystnie mieszkać, których miejsc się wystrzegać, jak urządzić się w domu by mieć energię.
A jako konsultantka feng shui powiem Ci w tajemnicy, że zawsze zdecydowanie lepiej ją mieć:):):)

O mnie

Jestem ekspertem feng shui od ponad 25 lat. Widzę więcej, wiem więcej, wiem jak wprowadzić zmiany… by ruszyć z miejsca, poprawić dom i ustawić w nim jak najlepsze feng shui.

 • Jestem konsultantem Feng Shui Mastery Academy of Chinese Methaphysics z Malezji. Zerknij tutaj.
 • Dyplomowanym Ekspertem Akademii Feng Shui we Wrocławiu i jej byłym wykładowcą. Zerknij tutaj.
 • Najlepszym Konsultantem Akademii Feng Shui we Wrocławiu Roku 2008
 • Najlepszy Konsultantem Akademii Feng Shui we Wrocławiu Roku 2004
 • Jestem także certyfikowanym Home Stagerem Marki House Doctor i Ann Maurice.

Mogę Ci pomóc…jeśli potrzebujesz

Potrzebujesz pomocy pod kątem zaistniałych w domu problemów?

 • Potrzebujesz pomocy, bo czujesz blokady w życiu prywatnym, lub zawodowym coś się popsuło i potrzebujesz to zmienić?
 • Potrzebujesz poprawić związek, Finanse, Zdrowie
 • Potrzebujesz metamorfozy wnętrz, ale nie takiej normalnej, a wspierającej Cię energetycznie…oczywiście z wykorzystaniem tego, co już masz w domu, by mieszkać lepiej, przytulniej, z lepszym feng shui
 • Potrzebujesz wsparcia przy budowie zdrowego domu
 • Potrzebujesz wsparcia, by znaleźć swoje mieszkanie marzeń – ale takie, które będzie miało dobrą energię

Zrób to od razu!

Pomagam od 25 lat i wiem jak użyć feng shui, aby przyniosło Ci zmiany. Możesz mieć raport na temat swojego domu, lub mieszkania w tydzień.
I od tej pory ruszyć ze zmianami…. Chcesz?

ZADZWOŃ TERAZ 78 44 47 239
Mail: feng-shui@home.pl

W celu ustalenia wstępnego zakresu zmian i kosztów konsultacji proszę o następujące informacje:

 • w jakim mieście znajduje się dom, mieszkanie, lub firma,
 • ile metrów liczy powierzchnia,
 • ile osób ją zamieszkuje lub w niej pracuje
 • dodatkowo proszę o przesłanie planu i kilku poglądowych zdjęć przestrzeni

ZADZWOŃ TERAZ 78 44 47 239
Mail: feng-shui@home.pl