Dobra energia w domu

Pokochaj swój dom, a on da Ci to, czego potrzebujesz… To jedna z prostszych recept na własny dobrostan. Tak naprawdę to Twoje miejsce, Twój dom Cię definiuje: kim jesteś, gdzie pracujesz, jak się masz na co dzień, czy masz pracę, albo satysfakcjonujący związek. Bo to, co Cię otacza, daje Ci energię, lub ją zabiera, nawet wówczas, kiedy nie zdajesz sobie z tego sprawy…

A zdarza się tak, że na co dzień nie doceniasz energetycznego potencjału swojego domu. A to błąd! To tak jakbyś chciała dobrze wyglądać, a nie zwracała uwagi na ciuchy czy to, co wkładasz do garnka.

Jak bardzo będzie zaopiekowany Twój dom, tak bardzo odda Ci dobrą energię. Może to być w postaci dobrego samopoczucia, szybkiej sprzedaży domu, lub mieszkania, ruszenia do przodu, albo dobrego związku. Opiekuj się swoim domem jak najlepszym przyjacielem i obserwuj, jaka jest Wasza relacja.

Twój dom to element prawa przyciągania. Jeśli masz w nim dobrą energię – dobrą energię będzie przyciągał. Jeśli Twój dom emanuje chaosem, przypadkowością, brakiem zaangażowania – to samo dostaniesz od wszechświata. Bo to Ty jesteś swoim domem, ustawiasz go, urządzasz, dajesz sygnał: chcę harmonii albo chaosu.

A jeśli z tej drugiej strony jednak nie płynie jak powinno… Masz problemy ze związkiem, finansami, pracą, poziomem dobrej energii na co dzień – koniecznie popraw swój dom z konsultantem feng shui – lekarzem przestrzeni. Jestem do Twojej dyspozycji!

Pokochaj swój dom i zaangażuj się

TU MASZ OFERTĘ FENG SHUI:
https://tiny.pl/c9fr4

KONSULTACJE FENG SHUI ZAMÓW TUTAJ:
https://www.studiofengshui.pl/profesj…

SKLEP:
https://www.studiofengshui.pl/shop/