pieniądze uciekają

Pieniądze uciekają z domu – dzwonicie do mnie i piszecie. Dlaczego? To sytuacja, która się wydarza, kiedy z domu ucieka energia. Masz podmuch, przeciąg, przestrzał, który wyrzuca z Twojego domu dobrą energię i cenne dla Ciebie wartości. To jedna z perspektyw feng shui. Często towarzyszy temu rozdrażnienie, niepokój, kłótnie, złość, czy gniew – emocje, które pobudzone są nadmierną szybkością i ruchem energii.

Pieniądze uciekają z domu, czyli sha chi

Sha chi – energia tnąca – destrukcyjna, przyśpieszona pojawia się w różnych przypadkach. Dziś piszę/mówię o klasycznym ciągu energetycznym drzwi wejściowe -korytarz – taras/balkon/duże okno.

Mamy przestrzał energii: rozpędzona energia nie zasila domowników i obszarów wspierających finanse w domu. Wlatuje i wylatuje. Oprócz problemów finansowych, mogą pojawić się także problemy ze zdrowiem, czy w relacjach, lub inne.  To sprawdza się w konsultacji feng shui, jako jeden z kluczowych elementów. KONSULTACJĘ FENG SHUI możesz zamówić tutaj.

Sha chi/ ucieczka energii to podstawowy błąd, którego możemy uniknąć budując domy, które magazynują energię, lub kupując takie mieszkania. Innym rozwiązaniem jest także przemyślana  aranżacja  bazująca na dobrym feng shui. Więcej znajdziesz w video.

Pieniądze uciekają z domu. Jakie są tego powody?

A TY CZUJESZ, ŻE COŚ CI UCIEKA/UMYKA W/Z DOMU?

****
NAPISZ/ZADZWOŃ DO MNIE

KONSULTACJE FENG SHUI:
jak urządzić dom, mieszkanie z dobrą energią
złe samopoczucie w domu
brak energii
budowa domu, zakup działki, ocena rzutu domu
aranżacja nowego domu
lifting domu i mieszkania
zakup domu i mieszkania
zmiany w domu po rozwodzie, po rozstaniu
zastoje, utknięcia, blokady
inne problemy w Twoim miejscu do życia

ZADZWOŃ/ NAPISZ DO MNIE