feng shui 2023

Każdego roku, już od grudnia pytacie, czy będziemy ustawiać dom zgodnie z energią nowego roku:) Odpowiadam TAK! W tym roku będziecie mogli znowu zrobić to sami:) Albo ze mną:) Dziś piszę o feng Shui w 2023 roku. Mam na myśli najlepsze miejsca w domu.

Już dziś mam dla Was e-booka “FENG SHUI W 2023 ROKU. Miejsca wspierające karierę, biznes, relacje, zdrowie”.
Jest przepiękny!!! Bo piękno to jedna z jakości roku 2023. Drugą kwestią jest oczywiście merytoryka – 40 stronnicowa w tym przypadku:)

FENG SHUI W 2023

Będziemy też pracować indywidualnie nad identyfikacją najlepszych miejsc w Waszych domach, ale to już oferta dla wszystkich moich klientek. Tu posprawdzamy też jak wygląda dom po wprowadzeniu rekomendacji, co się zadziało, co jeszcze trzeba poprawić, jak wyglądają cele na 2023 rok i jak się poustawiać, by je zrealizować szybciej i z większą lekkością.

Rok Królika będzie bardzo dynamiczny. W wykresie roku znajdują się aż 3 energie zwane travelling stars. Będziemy szukać, będziemy w ruchu, będziemy podróżować, przemieszczać się, zmieniać… a w efekcie celebrować życie i rozwijać się… O tym wszystkim już na dniach przeczytacie w moim najnowszym e-booku NAJLEPSZE MIEJSCA W TWOIM DOMU W 2023 ROKU, W ROKU KRÓLIKA.

DZIAŁAMY, bo prognozy są (bardzo)dobre!!!

Energie roku 2023, Rok Królika, najlepsze miejsca w 2023 są oczywiście też immanentną częścią konsultacji feng shui ze mną. Czyli potrzebujesz poustawiać się JAK NAJLEPIEJ w nowym roku… wiesz gdzie mnie znaleźć:):):)

JEDNYM SŁOWEM DZIAŁAMY, BO SZKODA CZASU!!!

FENG SHUI W 2023 W DOMU