feng shui w 2023

Mamy za sobą pierwsze półrocze 2023 roku. Jak możesz je ocenić? Co dobrego/niedobrego wydarzyło się w tym czasie? Przeanalizuj swoje życie, sukcesy czy porażki i sprawdź, czy można coś poprawić w domu, by było (jeszcze) lepiej.

Jeśli jeszcze nie masz mojego e-booka – warto o nim pomyśleć na poważnie. Bo chyba na rynku nie ma drugiej takiej ksiązki elektronicznej, z którą można popracować w ciągu całego roku. “FENG SHUI W 2023 ROKU. Miejsca wspierające karierę, biznes, relacje, zdrowie” to kompendium wiedzy dotyczące wspieranie siebie i swojej rodziny w tym roku.

E-book jest przepiękny!!! Bo piękno to jedna z jakości roku 2023 – na pewno o tym wiesz i na to pracujesz, jeśli tu jesteś ze mną. Drugą kwestią jest oczywiście merytoryka – 40 stronnicowa w tym przypadku:) eksperta z 25 letnim doświadczeniem i praktyką w domach.

FENG SHUI W 2023

Rok Królika będzie bardzo dynamiczny. W wykresie 2023 roku znajdują się aż 3 energie zwane travelling stars. Będziemy szukać, będziemy w ruchu, będziemy podróżować, przemieszczać się, zmieniać… a w efekcie celebrować życie i rozwijać się…

Podsumowanie I półrocza roku Królika

Podsumowanie I półrocza Roku Królika

A teraz weź kartkę i zanotuj swoją punktację dla poszczególnych obszarów Twojego życia.
Pamiętaj TYLKO ZAPISANE SŁOWA MAJĄ MOC!

Na ile oceniasz w pierwszej połowie 2023 roku/Skala od 1-10

rozwój kariery
swój związek
awans w pracy, dobre relacje z rodziną
finanse
zdrowie
wsparcie ludzie
swoją kreatywność i produktywność
mentorów w Twoim życiu
Twój dobry PR

Nad trzema najgorzej ocenionymi aspektami swojego życia warto popracować na poziomie Twojego domu. Masz narzędzia, by to zrobić pracując z powyższym e-bookiem. Jeśli jednak jest bardzo źle i potrzebujesz wsparcia 1:1 zapraszam do konsultacji TUTAJ.

Energie roku 2023, najlepsze i najgorsze miejsca w 2023 oraz sprawdzenie dlaczego masz takie życie a nie inne/lepsze – są oczywiście też immanentną częścią konsultacji feng shui ze mną. Czyli potrzebujesz poustawiać się JAK NAJLEPIEJ jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś… wiesz gdzie mnie znaleźć:):):)

JEDNYM SŁOWEM DZIAŁAMY, BO SZKODA CZASU!!! Tutaj masz video nagrane na początku roku…Działaj bo dobre feng shui to wszystko, co Cię otacza… i daje dobrą, albo niekorzystną energię… Możesz ją poprawić, by było Ci w życiu lepiej….WIĘC DZIAŁAJ!!!

FENG SHUI W 2023 W DOMU