gdzie wieszać zdjęcia

Bardzo często pytacie mnie, GDZIE W DOMU wieszać ZDJĘCIA? Które z pomieszczeń wykorzystać na to, co mamy dobrego i chcemy, by cieszyło nasze oczy i serca. Dziś o tym, gdzie powiesić, ustawić, postawić ZDJĘCIA.

Zdjęcia to nasze życie, lub piękno, które widzimy zatrzymane w kadrze. Feng shui natomiast to wpływ wszystkiego, co nas otacza na nasze życie, samopoczucie, dobrą energię. Dlatego też tak ważne jest, by otaczać się tym, co nas buduje, dodaje energii, wzbogaca, motywuje, niż przypadkowymi wizerunkami, które nie są z nami emocjonalnie związane.

Zachęcam Cię przyjrzyj się wizerunkom, lub zdjęciom w domu i zobacz CO ONE CI ROBIĄ, CO DAJĄ? Jeśli nic… to oznacza, że otaczasz się czymś, co wpływa na Ciebie, ale jest przypadkowe. Potrzebujesz otaczać się czymś przypadkowym? Chyba nie… Dodatkowo fajnie by to, co ma Cię budować znalazło się w najkorzystniejszych miejscach Twojego domu … Jakich?

TAM wieszaj, lub stawiaj zdjęcia w domu

To druga część video na temat zdjęć i wizerunków w domu.
Tu masz dostęp do części pierwszej: Zdjęcia w domu. Pomysły, gdzie i jak je przechowywać. https://www.youtube.com/watch?v=MVGZ5…

Tu masz namiar na moją OFERTĘ https://www.studiofengshui.pl/profesj…
Tu masz moje E_BOOKI https://www.studiofengshui.pl/sklep/
Tu masz e-booka SIATKA BAGUA https://www.studiofengshui.pl/e-book-

Jeśli potrzebujesz wsparcia, by przeorganizować SWÓJ DOM I ŻYCIE i ruszyć z impetem – koniecznie się ze mną skontaktuj: KONSULTACJE DOMÓW/MIESZKAŃ/ FIRM:

KONTAKT: feng-shui@home.pl TEL. 78 44 47 239
BLOG: http://www.studiofengshui.pl/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/gabriela_fe
FACEBOOK: https://www.facebook.com/domnadobre/
Pinterest https://pl.pinterest.com/domnadobre/