feng shui

feng shui

To może zdarzyć się tylko przygotowanym na dobre i nowe. Dzwoni do mnie konsultanta feng shui  Leroy Merlin, trochę wcześniej Kasia – „Chcesz banner reklamowy”?. Pewnie, że chcę – odpowiadam… Ile to kosztuje? Dla ciebie nic! Jak to nic? No nic:). Taki telefon o świcie to moje spełnione marzenie:):):)

Pracuję nad bannerem – nie zgadzają się pixele…. dzwonię do Kasi… Kasia na to „Podsyłaj” – podsyłam… Kasia pisze „Rezygnujemy z tego banneru – przysyła mi coś innego. Otwieram. Propozycja mojego chińskiego banneru nie przypada mi do gustu. Kasia dzwoni do Agaty. Agata podsyła inne propozycje. Wybieram. Kasia robi. Agata robi. JEST PIĘKNY! To może zdarzyć się tylko przygotowanym na dobre i nowe. Jak ja uwielbiam takie telefony, dni, kobiety i pozytywne wydarzenia. Dziękuję Kasia! Dziękuję Agata!

Jak tylko banner będzie zawieszony wrzucę, by można było przyjrzeć się ciekawemu portalowi dla mam, na który trafił. Od wczoraj  także pracuję w południowozachodnim rejonie domu. POLECAM zobaczycie, co się zadzieje.

Ps. Kasia za moją namową porządkuje z rana także ten rejon w domu i rejon centralny domu. Dzwonią w sprawie spotkania, na które czeka od dawna:)  Będzie dobrze – myślę, Feng Shui wspiera tych, którzy chcą skorzystać.

Ps.2 Wcześniej zadzwonił Leroy Merlin z propozycją poprowadzenia warsztatów, o których już pisałam:)
Dziewczyny GET READY!!! Poprawimy domy na tip-top:)