Mimo, że mam Firmę i działam od roku, mam bardzo mało klientów. Nikt nie przychodzi, pojawiają się długi. Klienci nas nie zauważają. Czy w tym przypadku może pomóc konsultacja Feng Shui, pytają mnie klienci? Feng Shui  i długi  w firmie – to się może łączyć?

Brak firmy w przestrzeni zewnętrznej świadczy o złym miejscu JEJ FUNKCJONOWANIA. Być może można to naprawić, jednakże trzeba byłoby się temu dokładnie przyjrzeć, czy w ogóle warto. Są firmy, gdzie konsultacja trwa 5 minut, ponieważ w konsultowanym miejscu nie ma szans na rozwój i dochody, a feng shui prognozuje długi w firmie.

Wybierając miejsce do prowadzenia firmy należy bardzo dokładnie przyjrzeć się wielu czynnikom, które wskazują, czy biznes w tym miejscu się rozwinie, czy będzie przynosił straty. Feng Shui  i długi w firmie to istotny  problem do przedyskutowania w firmie.

Kluczowym zagadnieniem jest otoczenie firmy, jej kształt, wizerunek, kolorystyka, energetyka i historia samego miejsca. Długi w firmie – jak mówi mówi feng shui – są  również skutkiem złej dystrybucji energii w tym miejscu, co może przekładać się na brak klientów bądź nierzetelnych klientów – generalnie problemy w zarządzaniu firmą i płynnością finansową.

Inną niezwykle ważną sferą funkcjonowania firmy jest wizerunek firmy, logo, nazwa, strona internetowa i wizytówka. Całościowy ogląd Firmy, zmiana wizerunku i wprowadzenie remediów przekłada się na wyjście z impasu.

Konsultację feng shui:
biura
nowej lokalizacji
firmy ZAMÓW TUTAJ