Złe samopoczucie w domu

Dom może być źródłem ciągłej irytacji, niepokoju, smutku, złego nastroju i złego samopoczucia. Czasem nie zdajemy sobie z tego sprawy, że tak jest. Zatem pierwszym kwalifikatorem zmian powinna być świadomość: co mnie denerwuje w domu, frustruje, czemu mam zły nastrój. Kolejnym krokiem powinno być wyeliminowanie źródeł stresu energetycznego i monitorowanie zmian. Wówczas może się poprawić dobre samopoczucie w domu.

ZŁE SAMOPOCZUCIE W DOMU

Złe samopoczucie w domu może pojawić się wówczas, kiedy nie ma energii: energia jest zablokowana w tym domu, albo ucieka, albo aranżacja domu nie jest w harmonii zgodnie z 5 kluczowymi energiami budującymi wszechświat – tak mówi perspektywa feng shui. Dobry nastrój w domu, jest więc pracą, którą mamy wykonać dla dobra swojego i swojej rodziny.

Nie ma niczego gorszego, jak mieszkanie, lub budowa domu w niekorzystnym energetycznie miejscu. To zabieranie sobie  samemu energii zdrowia, relacji, finansów. A przecież świadomie tego nie chcemy.

DOBRY NASTRÓJ W DOMU

Dobry nastrój, dobry feeling w domu to podstawa codziennego życia. Dom może je wzmacniać! Zasady feng shui w domu jasno wskazują na porządek, dobrą organizację rzeczy w domu, oraz budowę domu (lub kupno nowego mieszkania) w zdrowym, harmonijnym miejscu. Tu pomoże konsultant feng shui. Zapraszam Cię do konsultacji swoich mieszkań, domów lub pomysłów na budowę domu. A na tu i teraz zapraszam na nowe video DOBRE SAMOPOCZUCIE …

Dobre samopoczucie w domu. Czego unikać jak ognia

KONSULTACJE FENG SHUI:
ROZWIĄZANIA:
PORADY:
TIPY:
jak urządzić dom, mieszkanie z dobrą energią
złe samopoczucie w domu
brak energii
budowa domu, zakup działki, ocena rzutu domu
aranżacja nowego domu
lifting domu i mieszkania
zakup domu i mieszkania
zmiany w domu po rozwodzie, po rozstaniu
zastoje, utknięcia, blokady
inne problemy w twoim miejscu do życia

KONSULTACJE FENG SHUI