No i wracamy po przerwie wakacyjnej:)Dziś będzie o dobrym feng shui i korzystnych efektach…

Ostatni tydzień minął  mi na przygotowaniu opracowana Feng Shui dla mieszkania  Pani D. Mamy nowe mieszkanie i je urządzamy:)

Wcześniej jednak  poprawialiśmy obecne mieszkanie Pani D. Po wprowadzenie dobrego Feng Shui Pani D. dostała niespodziewany kontrakt poza miejscem zamieszkania. W międzyczasie szukaliśmy nowego lokum. Było kilka lokalizacji, które stanowczo odradziłam.

No i w końcu znalazłyśmy coś, co jest szyte na miarę. Duże przestronne mieszkanie ze stosunkowo dobrymi prognozami Feng Shui, otwartym centrum domu, świetną kuchnią wspierającą zdrowie, ciekawym salonem i korzystną sypialnią – jednym słowem w tym miejscu Pani D. powinno żyć się dobrze, spokojnie a przede wszystkim rozwojowo.

Obecnie jesteśmy na etapie kompletowania inspiracji do aranżacji wewnętrznej mieszkania. Zaplanowane jest także spotkanie w sklepie, by zobaczyć jakie możliwości techniczne i funkcjonalne możemy wykorzystać w tym mieszkaniu.

A jakie jest Twoje mieszkanie, wykorzystujesz jego optimum? Ja po wakacjach zabieram się do  mojego niedokończonego wnętrza. Będzie jeszcze malowanie  zasłon, poduch i wprowadzanie dekoracji ściennych. TO LUBIĘ:) A co Ty lubisz?

Potrzebujesz pomocy?
http://www.studiofengshui.pl/oferta/

 

 

Foto; Pintereest.com