czemu nie zarabiam

Pytanie o biznes pojawia się bardzo często. Jest to zazwyczaj biznes kobiecy. Mnóstwo wiedzy, doświadczenia i jak się okazuje fatalne miejsce dla biznesu. Jeśli lokalizacja jest w miarę ok, to poprawiamy. Jeśli od razu widać, że konsultacja feng shui nic nie da – odpuszczam, nie pracuję.

Dlaczego nie zarabiam w tym miejscu milionów?

Kobiety  często wynajmują, lub kupują swoje nieruchomości po kosztach. Niestety ciągle kryterium wyboru miejsca jest jak najniższa cena. Dziewczyny nie zwracają uwagi, na to, że nie ma w tym miejscu klienta, że ich nie widać, że trudno do nich dotrzeć, że nie mają światła a cały dzień, bądź całe lata będą spędzać w przypadkowej przestrzeni, która dodatkowo jeszcze wpłynie na ich frustrację.

Zawsze zastanawiam się co miał na myśli ktoś lokując biznes w miejscu, gdzie nie  chodzą ludzie a dodatkowo nie ma parkingów.

Co musisz wiedzieć o lokalizacji?

Nie oszczędzaj na lokalizacji, bo to przede wszystkim lokalizacja daje Ci klientelę.

Rozejrzyj się dookoła i wybierz najlepszą lokalizację z najlepszą historią. To miejsce, które widać, gdzie nikt inny wcześniej nie splajtował, nie miał pod górkę, nie borykał się z długami.

Ty masz  rządzić z w okolicy – to Twój  biznes, salon, sklep ma mieć najlepszą lokalizację i renomę. Bo najlepsza lokalizacja to najlepsze pieniądze.

Wszędzie tam, gdzie masz blokady energii,  będziesz mieć blokady, które sprawią, że ludzie nie będą zostawiać u Ciebie pieniędzy i wracać po więcej…wiem, co mówię…

Dlaczego nie zarabiam w tym miejscu? Odpowiedź brzmi, bo nie doceniasz potęgi miejsca dla biznesu. Zmień, lub popraw to miejsce a pieniądze przyjdą.

Jeśli potrzebujesz pomocy, zacznij od TEGO.

Jeśli potrzebuje jej Twoja przyjaciółka, koleżanka, mama, ciotka, koniecznie podziel się tym tekstem:) Może pod jego wpływem podejmą korzystną/korzystniejszą decyzję.

A na koniec coś extra VIDEO…

Dlaczego nie zarabiam w tym miejscu