Dobre feng shui w domu

Czy piękny dom wystarczy, by mieć dobre feng shui? Niestety nie! To jedno z największych nieporozumień w temacie feng shui. Wiedza, co tworzy dobre feng shui jest ważna, kiedy kupujesz dom, kupujesz mieszkanie czy się budujesz. Gdyby piękno było wyznacznikiem dobrego feng shui – ludzie byliby szczęśliwi w swoich pięknych domach i wszystko by im się układało. A tak nie jest…

Jako praktyk feng shui zawsze pracuję na pięknych nieruchomościach. I jak wielokrotnie już mówiłam i pisałam na pierwszy rzut oka, nic nie wskazuje na to, że ludzie tu bankrutują, rozwodzą się, zdradzają się, czy chorują. A to przecież złe feng shui – zły wpływ tego, co nas otacza i brak energii, która zasila nasze ciała, intencje i sukcesy.

Czego potrzebujesz, by Twój piękny dom miał dobre feng shui?

  1. Podstawa to dobre miejsce, miejsce z dobrą energią i dobrą historią
  2. Dobry rzut domu – regularny, bo wówczas energia zasila każde pomieszczenie w domu
  3. Z korzystną, wspierającą  domowników aranżacją wnętrza. Nie każda koncepcja architekta, czy trendów będzie Cię wspierała. Warto o tym wiedzieć i do aranżacji podchodzić mądrze, z pytaniem “Czy to aby jest moje?”
Czy piękny dom wystarczy, by mieć dobre feng shui?

Owszem, dom potrzebuje być piękny, z dobrą, czystą, uporządkowaną wibrującą energią. Ale przede wszystkim dlatego, by energia płynęła niczym niezmącona, jak krystaliczna woda. Bo brudna woda, stojąca woda, zanieczyszczona to w feng shui sha chi czyli coś, co maksymalnie może nam szkodzić. Zatem wszystko musi mieć solidną  podstawę, o którem tutaj mowa wcześniej.

Co jeszcze możesz zrobić, by Twój dom miał feng shui, które da Ci dobry związek, finanse i zdrowie?

O tym już innym razem…

Zapraszam Cię do KONSULTACJI FENG SHUI Twojego domu.

SKLEP:
https://www.studiofengshui.pl/shop/