Temat związków należy do najczęściej konsultowanych tematów w moich konsultacjach feng shui. Kobiety od zawsze miały potrzebę, by przyciągnąć idealnego partnera, ja zresztą też. Przyznam szczerze, że ustawienie miejsca w domu zgodnie z dobrym feng shui pomogło mi znaleźć Go w 3 miesiące, a w rok wyjść szczęśliwie za mąż. Co mogłabym poradzić Tobie?

Krok nr 1 – obszary w 2024 roku

W 2024 roku warto sprawdzić  i poprawić trzy rejony naszego domu czy mieszkania

1.Obszar południowego – zachodu
2.Obszar  wschodni
3.Obszar centrum domu/mieszkania

Jeśli nie wiesz, jak to zrobić tu MASZ INSTRUKCJĘ NAKŁADANIA SIATKI BAGUA.

Mam dla Ciebie także inne e-booki feng shui.

Sprawdź, co masz w tych rejonach, jak one są urządzone, ile dajesz im uwagi, czy masz tam chaos, bałagan? Jeśli szukasz partnera koniecznie uporządkuj te rejony i wprowadź tutaj energię tych obszarów. Jeśli masz już partnera a się nie układa, zrób to także.

Krok nr 2 – równowaga energii męskiej i kobiecej

W domu masz mieć równowagę energii męskiej i kobiecej – równowagę energii metalu i ziemi. Ziemia to ceramika, kolorystyka beży, kremów, żółcieni, brązów – metal to wszystko, co metalowe, ale też kolor srebrny, szary, złoty.

Dodatkowo w 2024 roku warto wzmocnić obszar południowo-zachodni świecami, ogniem, a obszar wschodu – wodą.

Krok 3  – sypialnia a nie składzik

Sprawdź swoją sypialnię: czy lubisz tam przebywać, co tam masz, jak ustawione jest łóżko, jaką masz pościel i dekoracje. Czy jest to miejsce męskie i kobiece, czy ty tylko miejsce, gdzie chodzimy spać, lub trzymamy deski do prasowania. Jeśli tak jest przearanżuj to miejsce. Zaaranżuj je z wykorzystaniem energii ziemi i metalu a dodatkowo dodaj takich akcentów, które sprawią, że chcesz tam przebywać – lubisz się tam resetować, medytować, czytać. Po prostu wprowadź tam hygge.

Jeśli nie masz sypialni, wróć do kroku nr 3 i sprawdź te jakości po rozłożeniu łózka w salonie.

Poza tym pamiętaj podobne przyciąga podobne. To ty musisz być najlepszą wersją siebie, by przyciągnąć najlepszego na świecie partnera właśnie dla siebie. Jeśli nastawisz dobre fale radiowe – będziesz miała dobry odbiór. Jeśli masz chaos  – będziesz odbierała szum. A jeśli potrzebujesz wiedzieć więcej koniecznie  spotkaj się ze mną, mam dla Ciebie KONSULTACJĘ FENG SHUI

Pozdrawiam Cię cieplutko i działaj:)