Nie każda przestrzeń będzie Ci służyła. Są takie, które wspierają świetny związek, karierę, pracę, pieniądze. Są też takie, gdzie  czujesz, że zawsze masz pod górkę. Masz problem w związku, nie najlepszą pracę, pieniądze, coś dzieje się ze zdrowiem? Jak mogę Ci pomóc?

Zobacz, ile jest pięknych domów, czy mieszkań, a ludzie nie są szczęśliwi, rozwodzą się, chorują, nie zarabiają. Z jakiś powodów przestrzeń ich nie wspiera ich, a im szkodzi.

Gdyby potrafili sobie pomóc – zrobiliby to od razu. Wiedzą, że w tym domu jest coś nie tak, czują przyblokowanie, opór, ale nie mają narzędzi, by zmienić tą sytuację, mimo, że bardzo się starają.

Czy wiesz, że jako ekspert feng shui pracuję  przede wszystkim na pięknych wnętrzach, które nie przyniosły ludziom szczęścia? Jeśli pojawiły się problemy, których nie potrafisz rozwiązać na racjonalnym poziomie, trzeba sięgnąć po coś innego, z innej półki.

Przestrzeń, w której żyjesz, lub pracujesz – działa przeciwko Tobie. Jak długo jeszcze sobie na to pozwolisz? Masz na to czas i pieniądze? A może  warto poświęcić tydzień i zmienić to?No chyba, że lubisz być nieszczęśliwa… tak też bywa…

Feng shui to narzędzie zmiany wykorzystujące przestrzeń. Zmieniając przestrzeń i jej energetykę, zmieniasz to jak żyjesz, jak pracujesz, jakich ludzi przyciągasz, co myślisz o swoim domu, zmieniasz relacje ze swoim domem, a one przekładają się na lepsze życie.

Technicznie oznacza to sprawdzenie miejsc najważniejszych samego domu, miejsc związanych z Twoją data urodzenia, miejsc Twojej atrakcyjności, miejsc wspierających finanse, relacje, zdrowie, związek. Wiesz gdzie je masz? Dbasz o nie? Wykorzystujesz je na co dzień?Wprowadzasz tam ruch, życie, energię?

O mnie

Jestem ekspertem feng shui od ponad 25 lat. Widzę więcej, wiem więcej, wiem jak wprowadzić zmiany… by ruszyć z miejsca, poprawić dom i ustawić w nim jak najlepsze feng shui.

 • Jestem konsultantem Feng Shui Mastery Academy of Chinese Methaphysics z Malezji. Zerknij tutaj.
 • Dyplomowanym Ekspertem Akademii Feng Shui we Wrocławiu i jej byłym wykładowcą. Zerknij tutaj.
 • Najlepszym Konsultantem Akademii Feng Shui we Wrocławiu Roku 2008
 • Najlepszy Konsultantem Akademii Feng Shui we Wrocławiu Roku 2004
 • Jestem także certyfikowanym Home Stagerem Marki House Doctor i Ann Maurice.

Mogę Ci pomóc…jeśli potrzebujesz

Potrzebujesz pomocy pod kątem zaistniałych w domu problemów?

 • Potrzebujesz pomocy, bo czujesz blokady w życiu prywatnym, lub zawodowym coś się popsuło i potrzebujesz to zmienić?
 • Potrzebujesz poprawić związek, Finanse, Zdrowie
 • Potrzebujesz metamorfozy wnętrz, ale nie takiej normalne, a wspierającej Cię energetycznie…oczywiście z wykorzystaniem tego, co już masz w domu, by mieszkać lepiej, przytulniej, z lepszym feng shui
 • Potrzebujesz wsparcia przy zakupach do swojego wnętrza?

Zrób to od razu!

Pomagam od 25 lat i wiem jak użyć feng shui, aby przyniosło Ci zmiany. Możesz mieć raport na temat swojego domu, lub mieszkania w tydzień.
I od tej pory ruszyć ze zmianami…. Chcesz?

ZADZWOŃ TERAZ 78 44 47 239
Mail: feng-shui@home.pl

W celu ustalenia wstępnego zakresu zmian i kosztów konsultacji proszę o następujące informacje:

 • w jakim mieście znajduje się dom, mieszkanie, lub firma,
 • ile metrów liczy powierzchnia,
 • ile osób ją zamieszkuje lub w niej pracuje
 • dodatkowo proszę o przesłanie planu i kilku poglądowych zdjęć przestrzeni

ZADZWOŃ TERAZ 78 44 47 239
Mail: feng-shui@home.pl