JAK KUPIĆ DZIAŁKĘ W DOBRYM MIEJSCU, Z DOBRĄ ENERGIĄ NA LATA

Właśnie masz przed sobą prawdopodobnie jedyny, tak kompleksowy podręcznik, jak kupować działkę.

Napisałam tego e-booka, w odpowiedzi na liczne zapytania: jak dobrze kupić działkę, na co zwrócić uwagę, czego się wystrzegać, jak nie stracić pieniędzy. O to pyta mnie każdy, kto planuje zakup.

Co zawiera e-book
„JAK KUPIĆ DZIAŁKĘ MARZEŃ, CZYLI DOBRE FENG SHUI DLA ZDROWIA PIENIĘDZY I ZWIĄZKU”

E-book „JAK KUPIĆ DZIAŁKĘ MARZEŃ, CZYLI DOBRE FENG SHUI DLA ZDROWIA PIENIĘDZY I ZWIĄZKU” jest unikalnym zbiorem kroków, które musisz podjąć, pytań, na które musisz odpowiedzieć i aspektów, które koniecznie musisz sprawdzić.

Rozważnie kupiona działka będzie wspierała dobrą energię Twojej Rodziny i Twojego przyszłego domu. O tym piszę w I części opracowania.

Druga część e-booka to dopasowanie Twojej rodziny do konkretnej, znalezionej działki i sprawdzenie, na ile jest kompatybilna z domownikami, a szczególnie z Panem i Panią DOMU.

E-book nie jest kompendium wiedzy prawnej, bo nie taki jest jego cel. To z łatwością znajdziesz w internecie.

Po co Ci e-book o tym, jak kupić działkę w dobrym miejscu?

Użyj tej książki po to, aby źle nie zainwestować setek tysięcy złotych i ogromnego wysiłku włożonego w poszukiwanie działki, a potem budowanie domu.

Po co Ci działka, czy dom, które, nie będą wspierały najważniejszych wartości w życiu: dobrej energii, zdrowia, relacji, pracy, czy finansów. Użyj tej książki, by nie tkwić potem przez lata w nieszczęśliwym domu, lub na nietrafionej działce.

Kup działkę z dobrym feng shui.
Nie inwestuj pieniędzy w trefną okolicę

Jako konsultant feng shui z 25-letnim praktycznym doświadczeniem, wielokrotnie spotykam się z nieszczęśliwymi właścicielami, domów, działek, mieszkań, którzy zapomnieli, lub nie wpadli na pomysł zadania tego kluczowego pytania, na które odpowiedzieliby: NIE KUPUJ TUTAJ! NIE BUDUJ TUTAJ!

Bądź odpowiedzialny! Bądź odpowiedzialna! Zakup działki to wysiłek finansowy, logistyczny, jedna z najważniejszych decyzji życiowych, która zmieni Twoje życie. Nie można więc, sobie pozwolić na nonszalancję, przypadkowość, czy promocyjne ceny.

Check-listy na temat kupowania działki i tego, co dla Ciebie ważne!

W niektórych miejscach w tym e-booku proszę Cię o precyzyjnie wykonanie określonych zadań, w większości sporządzenie check list i udzielenie odpowiedzi na zadane pytania. ZRÓB TO na papierze, lub elektronicznie, po to, by udokumentować swoje przemyślenia, potrzeby i wymarzony styl życia!

SZUKASZ DZIAŁKI
Z DOBRĄ ENERGIĄ NA LATA?

Przejrzyj to, co zapisane raz jeszcze!
Zabierz ze sobą na wizję lokalną!
Miej zawsze pod ręką!
Przejrzyj przez ZAKUPEM!

SZUKASZ PRZECIEŻ DZIAŁKI Z DOBRĄ ENERGIĄ!

JA CI POMOGĘ! KUP TERAZ!

E-book “JAK ZNALEŹĆ DZIAŁKĘ MARZEŃ, CZYLI DOBRE FENG SHUI DLA ZDROWIA, PIENIĘDZY I ZWIĄZKU”
Format PDF (razem 46 stron)