E-book „Jak urządzić pokój dziecka okiem eksperta feng shui”

W moim najnowszym e-booku: „jak urządzić pokój dziecka(…)”, piszę o tym wszystkim, z czym spotykam się na co dzień w mojej pracy konsultanta feng shui.

Rodziców zawsze interesuje najlepsze ustawienie biurka, łóżka, dobór kolorów,  motywatory, przechowywanie, ogarnianie chaosu, inspiracje, rekomendowane sklepy – jednym słowem najszczęśliwsze dziecko na świecie.

Takiego e-booka, napisanego przez praktyka feng shui, nie ma na rynku. Istotnie mamy mnóstwo inspiracji dla pokoi dzieci, ale nie wszystkie im służą dobrą energią. Owszem pięknie wyglądają, ale nie każdy czuje się w nich dobrze. W moim e-booku pokażę Ci moje aktywne doświadczenie w pracy na pokojach dzieci, pokażę Ci tylko takie inspiracje, które mogą służyć Twojemu dziecku.

Jak zapewne wiesz – dobra energia to dobre zdrowie, relacje, pewność siebie, dobre oceny i  najlepszy pokój na świecie. Pomogę Ci, by Twoje dziecko czuło oparcie w swoim pokoju – jego przestrzeni życiowej. Pokój dziecka, to przecież jeden z najważniejszych pokoi w domu.


„JAK URZĄDZIĆ POKÓJ DZIECKA OKIEM EKSPERTA FENG SHUI”

KUP TERAZ: 49 zł

Niestety w opcji płatności 1 KOSZYK nie ma możliwości płatności z zagranicy.E-book JAK URZĄDZIĆ POKÓJ DZIECKA OKIEM EKSPERTA FENG SHUI
Format PDF – 28 stron

Close