rok 2022 tygrysa

Jesteśmy w roku Wodnego Tygrysa. Niestety jego pierwszy miesiąc (luty) pokazał drapieżną energię zdobywania i zagarniania. Jest to niewątpliwe rok, w którym warto troszczyć się o siebie i monitorować to, co się dzieje w najbliższym otoczeniu, by niepotrzebnie nie wchodzić w tą trudną energię.

Rok Tygrysa to ruch, dynamika, czatowanie i zagarnianie, brak subordynacji, niebezpieczeństwo.

Dwa oblicza energii roku 2022

Pozytywnym aspektem tej  energii jest odwaga, również dynamika, parcie do przodu. Jeśli nie widziałaś/eś mojego video na temat ROKU TYGRYSA koniecznie zobacz i poczytaj tekst. Bo dobrze wiedzieć, jak się poukładać w tym roku.

Rok 2022 pokazał swoje najgorsze oblicze w postaci wojny na Ukrainie. Analizując napaść z punktu widzenia metafizyki chińskiej mamy przerażającą zbieżność aspektów Roku Tygrysa właśnie:

Napaść miała miejsce w Roku Tygrysa (2022) w miesiącu tygrysa (luty), w godzinie tygrysa (3-5), w dniu oponenta tygrysa (małpy) gdzie w wykresach urodzeniowych domów dodatkowo znajdował się wpływ znaczącej, okrutnej, powalającej zmiany, przełomu (5-2).

W Roku Tygrysa, znak ten w horoskopie chińskim nazywany jest Grand Duke(Tai Sui) – silną energią przełomu, energią bycia na widoku, w blasku fleszy, z mnóstwem wyzwań. Te aspekty mogą się unaocznić w miesiącu  tygrysa, czyli lutym właśnie, ale też w miesiącu sierpniu, miesiącu oponenta roku.

Zadbaj o siebie w Roku Tygrysa

Znak tygrysa i znak małpy w horoskopie chińskim

Jeśli urodziłaś/eś się (po 4 lutego) w 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022 – to TYGRYS jest Twoją energią roku urodzenia. Zatem bądź czujny/na jak tygrys.

Oponentem tygrysa w horoskopie chińskim  jest małpa.  Lata małpy (po 4 lutego) to 1956, 1968, 1980,1992, 2004, 2016. Metafizyka chińska zawsze zwraca uwagę na dwa kluczowe znaki w horoskopie i jest to tzw. Grand Dukie i Year Breaker, czyli oponent roku.  Te znaki czekają  wyzwania,  zmiany, trudne przełomy, a rok może wydawać się dojmujący. Ale też możesz popłynąć z tą energią biorąc z niej, co najlepsze. Tu masz informacje o Roku Tygrysa.

Co możesz zrobić w 2022?

Miej na uwadze CENTRUM swojego domu, o czym już mówiłam, zerknij na linka.

Miej na uwadze  SIERPIEŃ, szczególnie, jeśli jesteś małpą z daty urodzenia.

Bądź  bardziej czujny, czujna w maju 2022. Wówczas w  wykresie domu pojawi się dodatkowe zdublowanie energii pozytywnych i tych negatywnych, szczególnie, jeśli jesteś Małpą i Tygrysem.

Dodatkowo w SIERPNIU miej na uwadze  zdrowie,  jeśli jesteś kobietą, reprezentujesz Gua 2 lub 8.

Kolejnym trudniejszym miesiącem może być listopad i znowu centrum domu.  W listopadzie mamy tutaj właśnie wpływ energii 5-2 (trudny przełom). Listopad będzie miał wykres urodzeniowy domu taki sam jak luty, ale będzie już miesiącem świni nie tygrysa, a więc zwierzęcia o innej energii.