rok tygrysa 2022

Rok 2022 to rok Wodnego Tygrysa. Jesteśmy w całkiem nowej energii, zdecydowanie różnej od energii roku 2021 – energii ciężkiej, ślamazarnej i wolno popychającej nas do przodu. Jaki zatem będzie Rok Tygrysa 2022? Powtórzę za mistrzami metafizyki chińskiej: dla każdego inny, ale warto znać tendencje, by z nimi popłynąć, a kiedy są niekorzystne  – wiedzieć, jak się poukładać.

Chińskie prognozy to pewnego rodzaju mapa, która pokazuje korzystne ścieżki i zagrożenia… Ale jak ją wykorzystamy i czy w ogóle, to już zależy od nas samych. Ja nieustannie jestem poruszona i zadziwiona mądrością tych prognoz i życiem zgodnym z cyklicznością tego, co nas otacza, czyli mądrością feng shui.

Rok Tygrysa będzie świetnym rokiem dla tych, którzy cenią sobie szybkość, odwagę i siłę. Będzie to rok, w którym warto podejmować decyzje stanowczo, ale po dogłębnym przemyśleniu – bo tygrys to także niebezpieczeństwo.

Jaki jest WODNY TYGRYS roku 2022?

Tygrys to symbol odwagi, siły, majestatu i piękna. To siła fizyczna i psychiczna. To umiejętność zarządzania tym, co go otacza. Jeśli zatem chcesz rezonować z energią roku, bierz wszystko to, co ma tygrys i działaj z tą energią. Ale uwaga tygrys to także symbol niebezpieczeństwa, dlatego też Twoje działania powinny być przemyślane i mądre, szczególnie w czasie, w którym obecnie jesteśmy.

Wykres urodzeniowy Roku Wodnego Tygrysa

W wykresie urodzeniowym Roku Tygrysa, zwierzę to (energia) pojawia się aż 3 na 4 możliwości. Zatem ta energia jest bardzo silna, jest jej zbyt dużo, i brakuje jej kontroli. Wykres urodzeniowy roku pokazuje siłę elementu drewna i wody, przede wszystkim. Pozostałe elementy Obiegu Pięciu Elementów czyli ziemia, metal i ogień – są bardzo słabe, lub ich brakuje.

Niestety ciągle jeszcze jesteśmy w impasie i rok 2022 nie będzie skokiem kwantowym w lepsze życie, choć coś już ruszy do przodu i odczujemy zmiany. Warto wspomnieć tutaj, że energia wody w nadmiarze (a tak pokazuje wykres urodzeniowy roku) to emocje, chaos i brak stabilności. I tak też może wyglądać rok 2022.

W wykresie roku mamy dużo wody a nadmiar wody to podtopienia, katastrofy, powodzie i potencjalne problemy ze swoimi emocjami. Nadmiar energii drewna natomiast to nadmierny ruch, parcie do przodu, złość, gniew. Niestety te aspekty nie będą kontrolowane ponieważ w wykresie roku brakuje energii metalu. Z drugiej strony energia drewna to  między innymi: cały obszar zdrowia, ekologii, medycyny naturalnej i natury sensu stricte i ona będzie dominowała w 2022 roku, przy problemach ze stabilizacją i stabilnością w w ogóle.

Rok Wodnego Tygrysa 2022

W wykresie urodzeniowym roku 2022 brakuje elementu metalu, Chińczycy klasyfikują tutaj między innymi pieniądze, zatem rekomendacja na ten rok to dywersyfikacja dochodów, mądre zarządzanie pieniędzmi.

Metal to także komunikacja – dlatego też trzeba będzie mocno się na niej skupić ponieważ rok jej nie wspiera. Metal nie kontroluje drzewa – jak to ma miejsce w Obiegu Pięciu Elementów – kluczowej koncepcji metafizyki chińskiej< dlatego też prognozowane są problemy z zarządzaniem, naturą, energią męską i komunikacją. Musimy sami nad tym pracować.

Trendem powinno stać się także planowanie na wydawanie. W 2022 roku koniecznie zminimalizuj ryzyko niesprawdzonych czy niepotrzebnych inwestycji i czekaj mądrze na dobre okazje, jak robi to tygrys.

W wykresie urodzeniowym roku, ukrytą energią jest energia ognia. Ona na dobre będzie odczuwalna po roku 2024. Energia ognia to radość, zabawa, kreacja, dobre relacje, szczęście, miłość i duchowość.

Istotnie jest tak, że widać już gołym okiem trendy dotyczące medytowania, skupiania się do wewnątrz, praktykowania jogi, odosobnienia, kontemplacji natury. Ta duchowość bardziej będzie związana z człowiekiem niż z poszczególnymi religiami.

Emocje są formą energii – w 2022 musisz o nie zadbać szczególnie.

Tygrys i Małpa – będzie się działo

Oponentem roku 2022 jest Małpa, dlatego też każdy, kto ma ją w swoim wykresie urodzeniowym lub jest Małpą ze znaku urodzenia – może mieć gorzej czytaj bardziej aktywnie. Tygrys natomiast w 2022 roku ma u siebie silną, aktywną energię Wielkiego Księcia Jowisza. Chińczycy prognozują zmiany, wyzwania i turbulencje dla tych znaków chińskiego zodiaku Ale uwaga: jeśli lubisz płynąć z prądem i jesteś ciekawy, ciekawa, co Ci to da – to ten rok będzie dla Ciebie przełomowy w dobrym znaczeniu.

Jeśli potrzebujesz konsultacji domu – zerknij tutaj https://www.studiofengshui.pl/profesj…

Tu masz mojego bloga http://www.studiofengshui.pl/

Tu masz moje e-booki https://www.studiofengshui.pl/sklep/

Tu masz e-booka Jak nakładać siatkę bagua