feng shui 2021

No to mamy ROK METALOWEGO BAWOŁU!  Jak będzie wyglądał Nowy Rok Chiński, na co warto zwrócić uwagę, jak rozkładają się energie roczne w naszych domach, gdzie najkorzystniej  pracować, jak szukać  drugiej połówki, skąd wziąć mentorów? Tymi pytaniami jestem zasypywana  zawsze na początku roku.

Rok Metalowego Bawołu ma swój początek 3 lutego 2021. Rządzi nim heksagram Piękno/Wdzięk, energia metalu jin i energia  ciężkiej pracy….To dobrze? Czy źle? Opowiem Ci o tym wkrótce, a potem będę opowiadała przez cały rok:)

Już wkrótce pojawi się tutaj  wszystko, co mogłoby Ci pomóc w tym roku: będzie tekst, będzie video, będzie E-book. DZIAŁAMY!

Siatka bagua
i energie roku Metalowego Bawołu

Ale dziś chcę napisać o Siatce Bagua, a konkretnie o sposobie jej nakładania na Twój dom i mieszkanie. Dlaczego? Dlatego, że jeśli będziesz umiał/a nałożyć taką siatkę na swoje lokum – będziesz też wiedziała, których rejonów w 2021 roku używać przede wszystkim i po co… A to podstawa.

Być może świetnie znasz rozkład kierunków świata w Twoim mieszkaniu, nawet bez nakładania siatki bagua. I to jest OK.

Ja mam już plan używania obszaru północy, południa i zachodu – te rejony będą w 2021 roku wspierać moje cele… Ciekawe jak jest z Twoimi? Wiesz, co dla Ciebie jest ważne w 2021? Jeśli mówisz, że finanse, miłość czy praca to jako ekspert feng shui powiem Ci, że to za mało, by ruszyć… musisz wiedzieć precyzyjnie… o tym też będą filmy video…

Pytanie tych, którzy znają swoją mapę energii w domu brzmi zawsze ” Jak siatka Bagua czyli moja mapa energii domu ma się do energii roku Metalowego Bawoła? Mam pracować w kuchni? Toalecie? Na Balkonie? Gdzie mam spać?

Jak połączyć te dwie mapy energii

Odpowiadam: Podstawą jest siatka, ustawiasz swój dom pod nią. Wiesz, jak rozkładają się strony świata w Twoim domu, jakie energie nim rządzą. Masz mapę energetyczną swojego domu. Potrafisz się po niej poruszać. Widzisz gołym okiem, które rejony  w domu są słabsze, a które mają super potencjał. Bagua (8 aktywności życiowych) to podstawa, constans, nic tu nie zmieniamy (oczywiście mapa dobrze nałożona).

A teraz dodatkowo będziesz mieć kolejne narzędzie porządkowania swojego życia i wspierania swoich celów w 2021 na bazie siatki bagua. ZROBISZ TO SAM/A. Ja zgłębiam wiedzę już prawie 25 lat… wiem co w trawie.. Bawole:) piszczy:):):)

A ja już jestem na finiszu E-booka INSTRUKCJA UŻYWANIA SWOJEGO DOMU W ROKU BAWOŁA … Daj mi jeszcze chwilę….

Jeśli masz już mojego E-booka nt. Siatki Bagua koniecznie przeczytaj go raz jeszcze.

Jeśli jeszcze go nie  masz…. Masz go TUTAJ
(możesz go kupić tylko za pośrednictwem polskich banków, wskazanych w 1Koszyk)

Tu masz moje Lajwy z FB i Youtuba…

Wchodzimy w NOWY ROK… Idziesz ze mną?