zdrowie w 2022

W 2022 roku roku CENTRUM domu zawiaduje energia trudnej przemiany, bankructw, problemów, niezapowiedzianych, przykrych zdarzeń, bolesnych przełomów, także osłabienia zdrowia. Niestety żyć musimy:) Ale jak się z tym poukładać i jak nie popaść w kłopoty i chorobę w 2022? Przecież każdy w domu ma to niekorzystne CENTRUM!

Z mojego doświadczenia, doświadczenia moich klientek i studentów wynika, że z tym aspektem rocznego feng shui – warto uważać i obchodzić się z nim niczym z jajkiem. Oczywiście nie jest tak, że na 100 procent stanie się coś tragicznego, ale może wydarzyć się coś, co może Cię bardzo „przeorać” – generalnie może bardzo boleć, szczególnie jeśli CENTRUM Twojego domu będzie aktywne!

Jednym słowem uważaj bo CENTRUM w 2022 roku Cię nie wspiera a pracuje przeciwko Tobie. Dodatkowo może wpływać na Twoje zdrowie, relacje, finanse. Czy dla każdego i zawsze? I tak i nie.

Usuń się z tego miejsca w 2022!

Co mogę zrobić z sektorem centralnym w domu?

  1. Kluczowym remedium  w 2022 roku jest monitorowanie życia i zdrowia tak, by się niepotrzebnie nie wystawiać na niebezpieczeństwo niekorzystnych zdarzeń i pojawienie się chorób. Tym bardziej, że w 2022 energia choroby rezyduje w sektorze kobiety.
  2. Drugim  ważnym remedium/działaniem jest to, by miejsca używać jak dotychczas, ale nie robić tam remontów, nie wiercić, nie wprowadzać nadmiernej, nowej aktywności
  3. Trzecim remedium może być wprowadzenie w centrum  elementu/energii metalu – czyli dekoracji metalowych srebrnych, czy złotych – większych, niż mniejszych

Na pewno warto sprawdzić:, co masz w Twoim domu w CENTRUM, co tam robisz i jak zamierzasz tam działać w 2022 roku? Możesz sprawdzić to tutaj, czyli jak profesjonalnie nakładać siatkę bagua– zerknij na wersję nr 2, szczególnie.

Najważniejsze jest jednak, by, świadomie nigdy nie kupować, nie wynajmować  mieszkań, działek, czy domów z aktywnym centrum ze schodami, kuchnią, kominkiem, łazienką, garderobą, schowkiem, pokojem czy innymi aktywnymi/używanymi często miejscami.  Jak w ogóle podejść do zakupu działki znajdziesz tutaj. To o tyle ważne, bo będziesz budować swój dom marzeń w najlepszym miejscu., jeśli zechcesz z moim wsparciem.

Jak nie popaść w kłopoty i chorobę w 2022

Dodatkowo:

Oprócz tego, po powyżej – warto mieć na uwadze obszar SW – bo tam też mamy czynnik, który może uaktywnić chorobę w tym roku – czyli monitorujemy zdrowie, jeśli tam śpimy:) Koniecznie sprawdź, w którym sektorze śpisz, gdzie pracujesz, gdzie pokój ma Twoje dziecko. To w tym roku bardzo ważne.

Generalnie bardzo dbamy o zdrowie w tym roku, szczególnie kobiety, bo energia osłabienia zdrowia jest właśnie w pałacu kobiety:) Badania okresowe/i wszelkie kobiece – jak najbardziej do zrobienia:)

Co zatem robisz w CENTRUM w 2022 roku?

To, co zawsze w tym miejscu i nic więcej!!!

Wprowadzasz powyższe remedia i rekomendacje

Jeśli to możliwe wycofujesz się z tego miejsca, szczególnie jeśli jesteś/chcesz być w ciąży, lub jeśli pokój zajmuje osoba starsza

Nie dodajesz nadmiernego , nowego, aktywnego działania, szczególnie w lutym, sierpniu i listopadzie!

ALE,  jeśli potrzebujesz, by coś Ci ruszyło  i rozwaliło dotychczasowy świat robisz tu wszystko, czego nie powinnaś… TY decydujesz…budujesz swój świat, czy potrzebujesz go świadomie rozwalić. DZIAŁAJ!