cztery kąty w 2021

Mam dla ciebie dziś absolutną perełkę – ebooka, których miejsc używać w domu, by wspierać dobrą energię Twoich sukcesów – by Cię niosło, by efekty przychodziły łatwiej i szybciej. Wszystkiego dowiesz się z e-booka ” 9 miejsc, które pomogą Ci osiągnąć sukces w roku METALOWEGO BAWOŁU 2021”.

Szybkie feng shui – szybsze efekty

To feng shui związane z tak zwanymi energiami rocznymi. Czyli żyjesz jak do tej pory, ale masz instrukcję, by poszukać w swoim domu miejsc, które wspierają finanse, relacje z ludźmi, dobry PR i oczywiście inne ważne dla Ciebie aspekty w 2021 roku. Mówimy tutaj o energiach rocznych, czyli feng shui krótkoterminowym – takim, nastawionym na szybsze efekty.

Nie pracujesz w przypadkowym miejscu, nie boksujesz się z oporem materii, nie korzystasz z obszaru osłabiającego zdrowie, czy Twoje działania – a wybierasz ten sektor, który akurat wspiera to, o co chcesz zawalczyć, czego potrzebujesz w tym roku!

Jak uruchomić energię pieniądza w 2021 roku

Masz to wszystko rozpisane, wytłumaczone, rozrysowane, a obecny Rok Bawołu poświęcimy na to, by jeszcze o tym porozmawiać na żywo na Facebooku, czy Instagramie. Wstęp do pracy nad swoim domem znajdziesz tutaj LINK.

Rok Bawołu w twoim domu?
Zrób to od razu!

Jeśli zapytasz mnie, czy używam na co dzień wiedzy dotyczącej krótkoterminowego feng shui, czyli wykorzystania dobrych rejonów w domu w konkretnych latach – odpowiem Ci, że tak. Dodam też, że jako ekspert feng shui idę dalej, pracując także na aspekcie dobrych energii miesięcznych i dziennych. Wówczas energia płynie bardziej harmonijnie, nie działam na oślep a wybieram dobre daty dla moich aktywności.

Dlatego też zachęcam Cię, do bacznego przyjrzenia się swojemu domowi i również wykorzystywania tych dobrych obszarów w kontekście, tego, czego potrzebujesz.

Jednym słowem: używasz na co dzień tych obszarów, które mają najlepszą energię w 2021, a odpuszczasz te, w których możesz mieć pod górkę. No i oczywiście w e-booku znajdziesz przykłady, problemy do rozwiązania – to już tradycja, jeśli chodzi o moje e-booki…Co Ty na to?

Zabieramy się do pracy:
wiesz gdzie masz obszar finansów, relacji, dobrego PR w 2021?

Masz pytania …
Jaki będzie ten rok?
Jak mogę wzmocnić siebie?
Z których miejsc pracować, działać, które odpuścić?
A może przestawić łóżko?
Jak wygląda siatka bagua w roku 2021? Czy zostawiamy to, co mamy, czy coś warto zmienić?

Na te i inne pytania, masz odpowiedzi w moim najnowszym e-booku
” 9 miejsc, które pomogą Ci osiągnąć sukces w roku METALOWEGO BAWOŁU 2021”  Format PDF, 30 stron.

W opcji płatności 1KOSZYK nie ma możliwości płatności z zagranicy. Jeśli chcesz dokonać zakupu z zagranicy,
prosimy o kontakt na adres feng-shui@home.pl

Nazywam się Gabriela Wagner
Jestem:

  • Ekspertem Feng Shui Mastery Academy of Chinese Methaphysics z Malezji.
  • Dyplomowanym Ekspertem Akademii Feng Shui we Wrocławiu i jej byłym wykładowcą.
  • Najlepszym Ekspertem Akademii Feng Shui we Wrocławiu Roku 2008 i 2004
  • Certyfikowanym Home Stagerem Marki House Doctor i Ann Maurice