feng shui zmiany

Dostaję  od was  informacje zwrotne, jak działają zmiany i poprawa feng shui w domu. W 100 procentach zawsze się coś dzieje, zawsze zmiany przynoszą zmiany i to pozytywne. Tego maila otrzymałam w ubiegłym tygodniu. A pracę nad poprawą feng shui w domu rozpoczęłyśmy w połowie czerwca. Te zmiany przyszły nieoczekiwanie szybko.

Zmiany feng shui  w domu łączą się zawsze z  rozmowami na temat tego, co wam utrudnia pójście do przodu, jakie blokady czujecie, co się dzieje na plus a co na minus w waszych domach, mieszkaniach, firmach – zarówno w przestrzeni jak i w życiu. Zawsze staram się pomóc holistycznie i podejść całościowo do tematu, doradzić, zwrócić uwagę na inne aspekty, stworzyć nową perspektywę, dodać coś jeszcze z innego obszaru, jeśli jest potrzeba.

Z niektórymi z was udaje mi się spotykać na kawę lub na zakupy, z niektórymi jestem w kontakcie telefonicznym, ale zmiany są zawsze – zawsze robimy milowy krok do uzyskania harmonii w domu i w sercu.

Fragmenty maila publikuję za zgodą klientki, która napisała mi tak w odpowiedzi na prośbę o pozwolenie na publikację „Będzie mi bardzo miło, że mogę i ja choć trochę dobrego zrobić:). Mnie też jest bardzo miło:)

Fragment maila:

„Chcę również napisać, jakie zmiany u nas nastąpiły. Jeszcze w czerwcu udało nam się zmienić samochód a dwa dni temu sprzedaliśmy stary, którego nie mogliśmy sprzedać od ponad roku.

Ja się postanowiłam ponownie przebadać i okazało się, że jednak powinnam brać leki, by wesprzeć poczęcie dzidziusia.

Chcę jeszcze powiedzieć, że skorzystałam też z medytacji Ewy Foley pokonać stres i bardzo fajnie odpręża i relaksuje, często jej słucham:) do książek na pewno zajrzę również no i bardzo skrupulatnie stosuje zalecenia lekarza.

Natomiast u taty nastąpił zwrot sytuacji w firmie, ponieważ zamiast sprzedawać swoje udziały sytuacja stała się na tyle korzystna, że wykupuje wspólnika.

Pani Gabrielo to są bardzo pozytywne zmiany feng shui, których ja się nie spodziewałam, jestem bardzo szczęśliwa, że coś się ruszyło.

Również w sierpniu zostaną zakończone formalności dotyczące działki w górach i będziemy mogli zacząć projektować dom w górach i bardzo bym chciała również z Pani pomocą tak jak uzgadniałyśmy wcześniej.Na pewno  jeszcze wprowadzimy dalsze zalecane zmiany w domu. ”

I jak tu nie kochać swojej pracy….

U mnie obecnie trwa czas urlopowy, przygotowuję się, by we wrześniu ruszyć z nową energią, by w waszych domach i sercach wprowadzać zmiany, które przyniosą ład, spokój i harmonię.

Pozdrawiam cieplutko