jak urządzić pokój dziecku

JUŻ JEST!! Zapowiadany, wyczekiwany przez Was e-book „Jak urządzić pokój dziecka, czyli: biurko, łóżko, kolory, ustawienia i inne…okiem eksperta feng shui. Czyli, co możesz poprawić, by Twoje dziecko dostało kiedyś Nobla”. Wiesz, jak urządzić pokój dziecka zgodnie z dobrym feng shui dla zdrowia i nauki?

Sam tytuł zawiera w sobie najczęstsze pytania rodziców do mnie – eksperta feng shui. Sam e-book jest odpowiedzią na pytania o wybór pokoju, najlepsze kolory, ustawienia, aranżacje, zdrowie dziecka, chęć do nauki, utrzymanie porządku – jednym słowem – dobrą energię i dobre feng shui w pokoju dziecka.

E-book Pokój dziecka
z dobrym feng shui

W sieci możesz znaleźć mnóstwo inspiracji, zdjęć, podpowiedzi, jak urządzić pokój dziecka. Ale z mojego doświadczenia – praktykującego eksperta dobrego feng shui wynika, że nie zawsze te inspiracje służą dzieciom. Owszem wyglądają pięknie, ale dziecko nie przepada za przebywaniem w swoim pokoju, nauką, choruje, czy źle śpi.

Podobnie jak w mojej pracy, zdarzają się piękne, drogie, domy, czy mieszkania urządzone w trendach, a ludzie nie zawsze są w nich szczęśliwi, mają niedobre związki, czy brakuje im pieniędzy. I zawsze pytam DLACZEGO, co można poprawić, by sytuacja się unormowała.

Jak urządzić pokój dziecka:
nauka i zdrowie dziecka
według feng shui

Wracając do pokoju dziecka i oglądając te wszystkie zdjęcia i inspiracje pokoi dla dzieci, pomyślałam, że napiszę e-booka z mojego doświadczenia. Zajmuję się przecież tematem 25 lat, a pokoje dziecięce to jeden z tematów, o który zawsze pytają rodzice i który w 90 procentach jest do poprawy.

Jak urządzić pokój dziecka z dobrą energią

W moim e-booku traktującym o aranżacji pokoju dziecka z dobrą energią – mam dla Ciebie mnóstwo praktycznych informacji, korzystnych inspiracji zdjęciowych, linków, dostępu do moich ulubionych zdjęć i sklepów. A przede wszystkim podsumowanie mojego wieloletniego doświadczenia w aranżacjach dziecięcych pokoi – ustawieniach mebli, kolorach, przechowywaniu, ustawieniu biurka, czy łóżka.

Wierz mi, nie ma takiego drugiego opracowania tego tematu!

Tu możesz kupić MOJEGO NOWEGO e-booka:

” Jak urządzić pokój dziecka, czyli: biurko, łóżko, kolory, ustawienia i inne…okiem eksperta feng shui. Czyli, co możesz poprawić, by Twoje dziecko dostało kiedyś Nobla.”

Format PDF/28 stron: porad, ustawień łóżka, biurka, sposobu wybierania kolorów, korzystnych inspiracji, linków do sklepów, pytań do Ciebie, jako rodzica.
Wszystko to z doświadczenia eksperta i praktyka feng shui.